• Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Clear Plex
  • DEFEND
  • Nanosterile
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie

Autoalarmy

Výrobca autoalarmov KEETEC a distribútor autoalarmov PATROLLINE, STEELMATE, MAGICAR, MISTRAL. Autoalarmy sú aktívne zabezpečovacie zariadenia. Ich úlohou je monitorovať stav vozidla (dvere, kufor, kapotu a s doplnkovými snímačmi aj rozbitie okna, narušenie interiéru alebo zdvihnutie vozidla) a informovať o narušení jeho majiteľa. Pri poplachu riadiaca jednotka autoalarmu spustí sirénu a smerové svetlá, vo vyšších triedach pošle informáciu priamo na pager alebo na mobil. Autoalarm sa dá ovládať originálnym diaľkovým ovládačom od vozidla (CAN BUS) alebo doplnkovým diaľkovým ovládaním s plávajúcim kódom. V ponuke máme značkové jednocestné, dvojcestné a GSM autoalarmy a CAN BUS alarmy KEETEC, MAGICAR a PATROLLINE.

GSM

MISTRAL je autoalarm s diaľkovými ovládačmi a vstavaným GSM modulom, čo umožní jeho používateľovi mať neustály prehľad o tom, čo sa s jeho vozidlom práve deje. Hlasové menu zároveň umožní jednoduché ovládanie vybraných funkcií priamo mobilným telefónom.

Dvojcestné s LCD displejom

MAGICAR je značkový autoalarm v prevedení pre vozidlá s CAN BUS zbernicou. Vďaka funkcii diaľkového štartu si uživateľ môže jednoducho optimalizovať teplotu vo svojom vozidle. Dvojcestný ovládač s vylepšeným dizajnom zároveň zobrazuje všetky potrebné informácie priamo na displeji, čím uživateľ získáva lepšiu kontrolu nad svojm vozidlom.

S dialkovým ovládaním

KEETEC TS 10 - značkový autoalarm s plávajúcim kódom - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov RC MOTO a 2-zónový otrasový snímač. Blokovanie štartu a chodu motora, ovládanie batožinového priestoru, pripomínač zamknutia, vyhľadávanie vozidla, ovládanie centrálneho zamykania a ovládanie smerových svetiel pomocou sekvenčného výstupu s aickou kalibráciou času bliknutia.

K diakovým ovládačom

CAN BUS autoalarm Patrolline HPS-840 NEW pre vozidlá s originálnym diaľkovým ovládačom. Pri narušení systém signalizuje poplach optickou (smerové svetlá) a zvukovou (siréna, klaksón) signalizáciou. Pri zapnutí autoalarmu sa aktivuje imobilizér, ktorý prerušuje štartovací okruh a tým zabraňuje neoprávnenému naštartovaniu vozidla. Systém dokáže naviac nielen čítať informácie z CAN-u ale aj zapisovať (smerovky/doťah okien)*. Alarm má vstavaný otrasový snímač a možnosť pripojenia doplnkového ultrazvukového snímača. Možnosť použitia špeciálnej kabeláže na konkrétny typ vozidla pre profesionálnu a rýchlu montáž. Nastavenie kódu vozidla a programovanie autoalarmu len pomocou programu - PC SETUP. (nutný programátor BNC-036)

Doplnkové snímače

Polohový snímač pre zvýšenie ochrany, reagujúci na zmenu polohy (sklonu) zaparkovaného vozidla. Pri aktivácii autoalarmu je zosnímaná aktuálna poloha vozidla a v prípade nežiadúcej manipulácie (odťah vozidla, pokus o odcudzenie kolies) je vyvolaný polplach.

CAN BUS moduly

Modul CAN DS 450 je prevodník určený pre získanie informácií z digitálnej zbernice vozidla potrebných pre montáž autoalarmu, prípadne iného príslušenstva do vozidiel s CAN BUS zbernicou. Nová funkcia zápisu do CAN BUS zbernice zároveň umožní ovládanie vybraných funkcií vozidla, ako napríklad doťah okien, či ovládanie smerových svetiel, bez nutnosti pripájania ovládacích vodičov, čím výrazne skracuje montáž.
Jednoduchá možnosť aktualizácie softvéru a pravidelne aktualizovaný zoznam podporovaných vozidiel umožňuje jednoduché použitie aj pre vozidlá najnovších modelových radov.

Kabeláž

Kabeláž na priame pripojenie autoalarmov Patrolline k vozidlám VW

Moduly

Bypass modul pre deaktivovanie fabrického imobilizéra vozidla počas diaľkového štartu. Modul sa používa pri montáži systému TS 8000, TS 8000 CAN, MAGICAR M880AS, M1090AS s využitím funkcie diaľkového štartu. Alarm pri aktivovaní diaľkového štartu deaktivuje fabrický imobilizér a vozidlo je možné naštartovať. Po deaktivovaní diaľkového štartu je fabrický imobilizér opäť aktívny.

Dialkové ovládače

Náhradný ovládač (časť s tlačidlami) pre vozidlá VW group (AUDI/VW/SEAT/ŠKODA) – plnohodnotne nahrádza pôvodnú časť DO.SMART PKE PV7

Púzdra, krytky, nálepky

Sada plastových krytov pre diaľkový ovládač KEETEC DO 9000 pre modely Magicar 9000A/9000B

Sirény k autoalarmom

Elektronická zálohová siréna so vstavaným akumulátorom - obsahuje špeciálnu kabeláž s vodičom pripojenia kapotového snímača autoalarmu - 1-tónová, 120 dB, 20 W