• Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Clear Plex
 • DEFEND
 • Nanosterile
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
AUTOFÓLIE – SÉRIA SKYFOL SHARK

S autofóliami Skyfol Shark môžete zvýšiť komfort a bezpečnosť pri jazde s autom.

Jedinečný vzhľad a ochrana proti nazeraniu do auta s fóliami Skyfol Shark
Každý chce mať krajšie auto - s fóliami Skyfol je to zaručené! Bohatý výber fólií Vám umožní, aby ste si vybrali najvhodnejšiu verziu. S jedinečným radom dekoračných fólií Skyfol Cougar - imitáciou karbónu, hliníkového vzhľadu alebo matného vzhľadu – môžete zvýrazniť karosériu Vášho „tátoša“. Pomocou Paint Gard fólií môžete ochrániť vozidlo aj od kamienkov a škrabancov. Fóliami Skyfol Shark môžete zatemniť sklá auta.

Tepelná ochrana na najvyššej úrovni s fóliami Skyfol Shark
Väčšina autofólií slúži iba na stmavenie skiel. Najpopulárnejšie fólie od Skyfolu zabezpečia aj tepelnú izoláciu, ( t.j. blokujú teplotu ) čím zabránia zohriatiu interiéru vozidla. Tieto fólie zlepšia aj výkonnosť klimatizácie. Ak chcete ochranu pred slnkom, bezpodmienečne zvoľte fóliu s tepelnou izoláciou. Od montážnika požadujte test s infražiaričom, aby ste pocítili rozdiel medzi jednotlivými fóliami!

Trvácna UV-ochrana
Všetky fólie od Skyfolu sú opatrené špeciálnou vrstvou na odrážanie UV žiarenia, aby chránili cestujúcich od škodlivých UV-A a UV-B žiarení , ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia. Tieto fólie ochraňujú aj pred vyblednutím interiéru.

Ochrana proti črepinám s fóliami Skyfol Shark
Použitie autofólie Skyfol Shark môžete znížiť možnosť rozbitia skla na črepiny, nakoľko fólia podrží sklo pokope a sťaží aj krádež vozidla cez sklo.

Garantovaná kvalita a záruka od výrobcu
Hlavným dodávateľom fólií Skyfol Shark je uznávaný výrobca Commonwelth Laminating and Coating company, ktorý vyrába autofólie podľa individuálnych požiadaviek Skyfolu, aby zaručila nenapodobiteľnosť značky. Na naše autofólie je poskytovaná záruka priamo od výrobcu.

Bezchybná realizácia a praktické Skyfol osvedčenie
Spoľahnite sa na našich certifikovaných zmluvných partnerov, ktorí odvedú bezchybnú prácu. Všetky autofólie Skyfol sú schválené MDPT SR. Po montáži autofólií dostanete očíslované osvedčenie, ktoré je opatrené ochranným hologramom.

AKÚ FÓLIU SI MÁM VYBRAŤ?

Aký doklad dostanem k fóliám?
Keď Vami zvolená dielňa Vám nevie poskytnúť doklad - osvedčenie k fóliám, je potrebné si nájsť druhú dielňu, nakoľko ho od Vás pri cestnej kontrole alebo STK môžu požadovať. Platnú právnu úpravu o použití autofólií na území SR nájdete tu:

Zmluvní partneri Skyfol-u Vám vystavia osvedčenie s poradovým číslom opatrené aj ochranným hologramom. Fólie Skyfol sú schválené MDPaT SR a Štátnym dopravným úradom.

Namontujú mi fóliu ktorá odráža teplotu?
Autofólie sú dvojaké: také, ktoré odrážajú infražiarenie, a také ktoré nie. Obyčajné farbené fólie slúžia na zatemnenie interiéru a neodrážajú teplotu. Klasické tepelnoizolačné fólie sú vyrábané kovovým povlakom metódou takzvanej „sputtered“, ale najnovšie majú vrstvu ktorá pohlcuje infražiarenie. V ponuke Skyfol nájdete všetky druhy týchto fólii ( rad Skyfol HP, UP, IR ).
Naši zmluvní partneri Vám predstavia rozdiel medzi klasickými a modernými fóliami pomocou prístrojov. Otestujte fólie pred výberom!

Na aký účel potrebujem fólie?
Ochrana proti nazeraniu dnu: Za účelom menšej viditeľnosti do interieru vozidla si vyberte čo najtmavšie fólie ( Shark RS 05, HP 03, HP 05 ).

Kvôli komfortu pre deti: Musíme brať do úvahy dva faktory – tepelnú izoláciu a zatemnenie. Deťom musíme zabezpečiť prítmie a znížiť pálenie slnka. ( Shark HP 05, Shark HP 15, Shark HP 20 )

Ochrana proti teplu: Ak je Vám prvoradá ochrana proti teplu, a nechcete príliš zatemniť vozidlo, odporúčame Vám NiCr sputtered fóliu Shark UP alebo fóliu s vrstvou pohlcujúcou infražiarenie Shark IR 70.

Kto mi namontuje fólie?
Profesionálnu montáž autofólii Vám zabezpečia naši vyškolený zmluvný partneri, ktorí sú vyškolený dovozcom ( majú Certifikát ) s dlhoročnými skúsenosťami. 
Uvážte, či zveríte svoje vozidlo do rúk amatéra, ktorý montuje fólie iba príležitostne popri práci! Aj kvalitná fólia sa dá nainštalovať nesprávne.

Ako sa dá kvalitne nainštalovať fólia: bez demontáže skiel alebo s vyberaním ?
Každému vyhovuje iný spôsob inštalácie. Na dobre odvedenú prácu nemá vplyv spôsob inštalácie.
Naši partneri väčšinou inštalujú bez demontáže skiel.

Akú záruku dostanem na fóliu?
Skyfol dáva záruky, ktoré stanovil výrobca. Vzťahujú sa na bublinkavosť, lámanie, farbustálosť, delamináciu a chýb lepidla.

Kto vyrába fólie Skyfol?
V posledných rokoch sa veľmi rozšíril kruh výrobcov autofólií. Západný trh chcú získať predovšetkým výrobcovia z ďalekého-východu. Tieto produkty sú väčšinou nevhodné pre západné trhy, nakoľko nemajú stabilnú kvalitu. Musíme spomenúť, že aj popredný americký výrobcovia kupujú polotovar z východu a následne ho predávajú pod vlastnou značkou.
Skyfol dováža materiál od popredných výrobcov, ktorý stabilne dodávajú škálu kvalitných produktov. Medzi našich dodávateľov patrí americký Commonwealth Laminating and Coating a tiež americký Solamatrix.

Ktorú fóliu dostanem od daného výrobcu?
Z vlastných skúseností vieme, že niektorí výrobcovia s reklamou najkvalitnejšieho produktu predávajú technologicky menej kvalitné fólie. Skyfol triedi svoje produkty do jednotlivých skupín –osobitne uvádza ich prednosti aj handicapy. Sme hrdý na skutočnosť, že fólie z radu Skyfol Shark HP - ktoré patria do vyššej triedy, sú našou najpredávanejšou fóliou na Slovensku oproti obyčajnými farbenými fóliami od iných výrobcov.

SHARK RS
 • ochrana proti nazeraniu do interiéru
 • hĺbkovo sfarbená štruktúra
 • odtiene čiernej
 • vysoká ochrana proti žiareniu UV
 • 3 ročná záruka

SKYFOL SHARK RS – HOSPODÁRNE RIEŠENIE

Dopravcovia tovarov sa stávajú často terčom lúpeží, nakoľko cez priesvitné sklá zlodeji vidia prepravovaný tovar. Ľahko odhadnú možný zisk z predaja a vykradnú auto. Jednoduchým riešením na tento problém je, ak stmavíme sklá pomocou fólii Skyfol Shark. Týmto riešením značne znížite viditeľnosť do interiéru vozidla a zbytočne nedráždite zlodejov. Ochraňujte svoj majetok a pracovné nástroje od zvedavých pohľadov!

 Shark RS 05Shark RS 20Shark RS 35
Štruktúra Hĺbkovo sfarbená Hĺbkovo sfarbená Hĺbkovo sfarbená
Farba Čierna Čierna Čierna
Hrúbka 25 mikrónov 25 mikrónov 25 mikrónov
Vrstva proti poškriabaniu Dvojitá Dvojitá Dvojitá
Priepustnosť viditeľného svetla 5% 17% 29%
Reflexia viditeľného svetla 6% 6% 6%
Zadržané žiarenie UV min. 99% min. 99% min. 99%
Zadržané infražiarenie 12% 12% 11%
Zadržaná slnečná energia  42%  40%  38%
Záruka 3 roky od výrobcu
SHARK HP
 • ochrana pred teplom
 • ochrana proti nazeraniu do auta
 • hĺbkovo sfarbená - pokovaná štruktúra
 • odtiene čiernej
 • vysoká ochrana proti žiareniu UV
 • 7 ročná záruka

SKYFOL SHARK HP – KLASICKÉ RIEŠENIE

Najpopulárnejšie autofólie sú také, ktoré nielen stmavia sklá vozidiel, ale chránia aj pred teplom. Fólia SkyFol Shrak HP je hĺbkovo sfarbená a v záujme účinnej ochrany proti teplu obsahuje hliníkovú vrstvu . Kvôli svojej neutrálnej čiernej farbe táto autofólia znamená pre majiteľov áut najbežnejšie riešenie na vylepšenie skiel na aute.

 Shark HP 05Shark HP 15Shark HP 20Shark HP 35Shark HP 50
Štruktúra Pokovovaná- sfarbená Pokovovaná- sfarbená Pokovovaná- sfarbená Pokovovaná- sfarbená Pokovovaná- sfarbená
Farba Čierna Čierna Čierna Čierna Čierna
Hrúbka 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov
Vrstva proti poškrabaniu Dvojitá Dvojitá Dvojitá Dvojitá Dvojitá
Viditeľná svetelná priepustnosť 7% 17% 27% 33% 51%
Viditeľná svetelná reflexia 7% 7% 7% 7% 8%
UV - filtrácia min. 99% min. 99% min. 99% min. 99% min. 99%
IR - zadržiavanie 44% 44% 44% 44% 44%
Záruka 7 rokov

 

 Shark HP 30 GNShark HP 30 BLShark HP 50 BL
Štruktúra Pokovovaná- sfarbená Pokovovaná- sfarbená Pokovovaná- sfarbená
Farba Zelená Modrá Modrá
Hrúbka 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov
Vrstva proti poškrabaniu Dvojitá Dvojitá Dvojitá
Viditeľná svetelná priepustnosť 28% 31% 55%
Viditeľná svetelná reflexia 8% 8% 8%
UV - filtrácia min. 99% min. 99% min. 99%
IR - zadržiavanie 57% 52% 46%
Záruka 5 rokov
SHARK NT

AUTOFÓLIE SHARK NT

Prémiová kvalita s fóliou Shark NT
Táto fólia je vrcholným produktom medzi autofóliami. Najmodernejšia výrobná technika, najtrvácnejšia patentovaná farba, innovatívne lepidlo – to všetko nájdete vo fólii Shark NT . Aj v najsvetlejších odtieňoch vynikajúco odráža teplotu. Zvoľte NAJ výrobok !

Made in USA – americký výrobok
Skyfol Shark NT fólia je výrobkom americkej spoločnosti. Nakoľko neobsahuje kov jej elegantnú farbu zabezpečí trvácna innovatívna farba.

Ochrana proti žiareniu UV
Fólia SkyFol Shark NT obsahuje v poliestry, ale aj v lepidle čiastočky odrážajúce UV žiarenie, a tým zabezpečí až 99%-nú ochranu. Tieto inorganické čiastôčky ani po rokoch nestrácajú svoju výkonnosť na rozdiel od iných fólií.

Bezchybná realizácia 
Spoľahnite sa na našich certifikovaných zmluvných partnerov, ktorí odvedú bezchybnú prácu.

Garantovaná kvalita a záruka od výrobcu
Hlavným dodávateľom fólií Skyfol Shark je uznávaný výrobca Commonwelth Laminating and Coating company, ktorý vyrába autofólie podľa individuálnych požiadaviek Skyfolu, aby zaručila nenapodobiteľnosť značky. Na naše autofólie je poskytovaná záruka priamo od výrobcu.

 

 Shark NT05Shark NT20Shark NT35Shark NT50Shark NT70Shark NT8
Štruktúra Multi layer sputtered Multi layer sputtered Multi layer sputtered Multi layer sputtered Multi layer sputtered Multi layer sputtered
Farba čierna čierna čierna čierna čierna  
Hrúbka 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov
Vrstva proti poškrabaniu Dvojitá Dvojitá Dvojitá Dvojitá Dvojitá Dvojitá
Priepustnosť viditeľného svetla 6% 16% 33% 53% 67% 80%
Reflexia viditeľného svetla 5% 6% 6% 7% 7% 7%
UV - filtrácia 99% 99% 99% 99% 99% 99%
Zadržaná slnečná energia (TSER) 59% 56% 53% 48% 44% 43%
Pôvod USA
Záruka 10 ročná od výrobcu
SHARK IR
 • neviditeľná ochrana pred teplom
 • krištáľovo čistá štruktúra
 • technológia budúcnosti
 • vysoká ochrana proti žiareniu UV
 • 5 ročná záruka

SHARK IR - NEVIDITEĽNÉ RIEŠENIE

Pre zákazníkov, ktorí nechcú stmaviť sklá vozidla, ale chcú mať ochranu pred teplom, výrobcovia doteraz nemali riešenie. Sme hrdý na to, že ako prvý Vám môžeme ponúknuť fóliu SkyFol Shark IR 70 , ktorá pri 75%-nej priepustnosti viditeľného svetla zadrží až 80% infražiarenia ( tepla )! Druhá generácia fólie Shark IR je dostupná iba u nás a našich partnerov! 
 

  Shark IR 70
Štruktúra IR povrch
Farba Neutrálna
Hrúbka 25 mikrónov
Vrstva proti poškrabaniu Dvojitá
Viditeľná svetelná priepustnosť 75%
Viditeľná svetelná reflexia 7%
UV - filtrácia min. 99%
IR - zadržiavanie 80%
Záruka 5 rokov